مدرسه زبان

نکات و مهارت های آزمون تافل

آزمون‌های آیلتس و تافل جزو آزمون هایی هستند که برای مهاجرت به اکثر کشورهای خارجی و تحصیل در آنها باید گذرانده و نمرات قابل قبولی بسته به انتظار مرکز آموزشی مدنظرتان، کسب کنید.
علاوه بر داشتن دانش لازم برای شرکت در این آزمون ها، یک سری نکات هم هستند که برای هرچه بهتر دادن آزمون ها باید رعایت کنید. استادی پلن در این مطلب به توضیح نکات مهم آمادگی برای آزمون تافل می پردازد تا با رعایت آنها بتوانید از این آزمون سربلند بیرون بیایید.

موضوع : نکات و مهارت های آزمون تافل        تاریخ ارسال : چهارشنبه 26 آذر 1399

آزمون تافل جز آزمون های زبان انگلیسی است که برعکس آیلتس چندین نسل گذشته هم آن را به خوبی به یاد دارند و در جریان هستند که چه کاربردهایی دارند.آزمون تافل و آیلتس دو آزمون سرنوشت ساز هستند که میزان مهارت و سطح یادگیری زبان انگلیسی افراد غیر انگلیسی زبان را میسنجد. با توجه به موفقیت آزمون آیلتس در پذیرش جهانی، مدرک تافل اعتبار بیشتری نسبت به آیلتس دارد و معیار بسیاری از کشورها داشتن مدرک تافل است، اعتبار مدرک تافل مانند مدرک آیلتس دو سال است به دلیل اینکه دانشگاه های آمریکا از این آزمون بیشتر استقبال می کنند اعتبار مدرک تافل در آمریکا بیشتر از آیلتس است.

موضوع : نکات و مهارت های آزمون تافل        تاریخ ارسال : يكشنبه 11 خرداد 1399

آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه یا همان آزمون تافل به قدری حائز اهمیت است که هر فردی می خواهد بالاترین رتبه را از این آزمون به دست بیاورد. افرادی که می خواهند در سطح دانشگاه ها و موسسات با زبان انگلیسی به خوبی ارتباط برقرار کنند، نیازمند گذراندن دوره هایی تکمیلی هستند. البته داشتن چنین توانایی در هر فرد موجب کسب نمره بالای ۸۵ از ۱۲۰ در آزمون های تافل می شود.

موضوع : نکات و مهارت های آزمون تافل        تاریخ ارسال : دوشنبه 9 دي 1398

بخش ریدینگ اولین بخش آزمون بوده و شامل سه یا چهار متن است که برای هر متن، ۱۲ تا ۱۴ سوال در نظر گرفته شده است. برای پاسخ به سوال ها،‌ ۶۰ تا ۸۰ دقيقه زمان داده می‌شود (بسته به تعداد متن‌ها). متن‌های منتخب در این بخش، گزیده‌‌هایی از کتاب‌‌های درسی دانشگاهی هستند که در قسمت مقدمات برای معرفی یک رشته یا موضوع استفاده می‌شوند و معمولا در رابطه با زمین‌‌‍شناسی، تاریخ، جغرافیا، هنر، زیست‌شناسی و … هستند.

موضوع : نکات و مهارت های آزمون تافل        تاریخ ارسال : سه شنبه 14 آبان 1398

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) یک آزمون استاندارد شده برای شناسایی توانایی زبان انگلیسی افراد غیر انگلیسی زبانی است که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های ایالات متحده امریکا می باشند.

موضوع : نکات و مهارت های آزمون تافل        تاریخ ارسال : چهارشنبه 13 شهريور 1398
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .